VYZA Translations
NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

Zašlete nám text určený k překladu a my pro vás v co nejkratší době vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku, na základě které se pak rozhodnete o případném zadání zakázky.

více zde »

TLUMOČENÍ

Poskytujeme tlumočnické služby pro mnoho příležitostí, včetně obchodních jednání, konferencí, exkurzí, školení, soudního tlumočení a dalších. Naši tlumočníci jsou profesionální lingvisté s nejméně pětiletými zkušenostmi v překládání a tlumočení daného oboru.

Konsekutivní tlumočení – Konsekutivní tlumočení je nejobvyklejší formou tlumočení. Používá se při obchodních jednáních, soudních jednáních, školeních, exkurzích a malých konferencích. Tlumočník obvykle čeká, až řečník dokončí větu nebo část proslovu a až poté začne tlumočit.

Simultánní tlumočení – Používá se obvykle pro větší konference, kdy tlumočení probíhá pouze s několikavteřinovým zpožděním. Tento typ tlumočení vyžaduje tým 2-3 tlumočníků, kteří pracují ve zvukově izolovaných tlumočnických kabinách.

Soudní tlumočení – V případě potřeby je možné zajistit soudního tlumočníka na jednání u notáře, při podpisech smluv atd.


Doporučujeme:

   Tlumočení objednávat včas – Opravdu dobrých tlumočníků je málo a jejich časový harmonogram je maximálně využitý. Abychom pro vás mohli zajistit kvalitního tlumočníka, doporučujeme objednávat s předstihem.

   Poskytovat podklady pro tlumočení – Profesionální tlumočník si vždy pečlivě prostuduje dokumenty, které tematicky a terminologicky s tlumočením souvisí, aby se snížila na minimum nutnost improvizace. Tím je zaručen úspěch.


TLUMOČENÍ

Zajišťujeme všechny druhy tlumočení (konsekutivní, simultánní, soudní...).

Pomůžeme Vám při Vašich jednáních, na zahraničních cestách či konferencích.

více zde »

CENOVÝ PŘÍSLIB

Nezvyšujeme ceny.

Poskytujeme slevy: množstevní, věrnostní, speciální.

V základní ceně je již zahrnuta kontrola překladu jiným nezávislým překladatelem.

více zde »

VÍCE NEŽ 30 JAZYKŮ

angličtina, němčina, slovenština, francouzština, ruština, italština, španělština, polština, chorvatština, holandština, portugalština… a další evropské a světové jazyky